TOLIAN TBM ve Tünel Makineleri

Dünyanın en önemli ve en deneyimli TBM ve Tünel Açma Makinesi üreticilerinden olan TOLIAN, tünelcilik sektöründe olduğu kadar özel Köprü Paneli Montaj Makineleri için de hem tasarımcı hem de imalatçı olarak yıllardır hizmet vermektedir.

Türkiye temsilciliğini NEFTAŞ’ın yaptığı Tolian, birçok prestijli metro, tünel, mikro tünel ve köprü inşaatında hem makine ve ekipmanlarıyla yer almıştır, hem de üstün deneyimi ve zamanının ötesindeki Ar-Ge departmanı ve mühendislik faaliyetleri sonucunda üretimlerini yatığı TBM’lerle müşterilerine etkin ve üstün kaliteli çözümler sunmuştur.

Satış ve servis kalitesiyle dünya çapında bir TBM imalatçısı olan Tolian, ürünlerini proje bazında, her uygulamaya yönelik özel talepleri gerçekleştirerek makinelerinin teslimatını yapmaktadır. Özellikle 7 metre çap ve üzeri projelerde yoğunlaşan Tolian, EPM ve sert kaya delgisinde çözümler sunmaktadır. İmalatını yaptığı ürünler arasında, Tünel Delgi Makinesi, Rolling Stock (Lokomotif ve vagonlar), Tünel Kalıpları bulunmaktadır.

Deneyimli mühendis ve teknisyen kadroları, imalat ve uygulama ekipleri ve en kaliteli hammadde ve sarf malzemeleriyle Tolian her zaman dünyanın en önemli TBM imalatçıları arasındaki konumunu her zaman korumaktadır.