BESSAC TBM ve Tünel Makineleri

Dünyanın en önemli ve en deneyimli TBM ve Tünel Açma Makinesi üreticilerinden olan BESSAC, tünelcilik sektöründe hem üretici hem de imalatçı olarak yıllardır hizmet vermektedir.

Türkiye temsilciliğini NEFTAŞ’ın yaptığı Bessac, birçok prestijli metro, tünel ve mikro tünel inşaatında hem uygulamacı ve müteahhit olarak yer almıştır, hem de üstün deneyimi ve zamanının ötesindeki Ar-Ge departmanı ve mühendislik faaliyetleri sonucunda üretimlerini yatığı TBM’lerle müşterilerine etkin ve üstün kaliteli çözümler sunmuştur.

Satış ve servis kalitesiyle dünya çapında bir TBM imalatçısı olan Bessac, ürünlerini proje bazında, her uygulamaya yönelik özel talepleri gerçekleştirerek makinelerinin teslimatını yapmaktadır. İmalatını yaptığı ürünler arasında, Tünel Delgi Makinesi, Rolling Stock (Lokomotif ve vagonlar), Tünel Kalıpları bulunmaktadır.

Deneyimli mühendis ve teknisyen kadroları, imalat ve uygulama ekipleri ve en kaliteli hammadde ve sarf malzemeleriyle Bessac her zaman dünyanın en önemli TBM imalatçıları arasındaki konumunu her zaman korumaktadır.