AKKERMAN Mikro Tünel Makineleri

Dünyanın en önemli ve en deneyimli Mikro Tünel Makinesi, MTBM üreticilerinden olan AKKERMAN, tünelcilik sektöründe imalatçı olarak yıllardır hizmet vermektedir.

Türkiye temsilciliğini NEFTAŞ’ın yaptığı Akkerman, birçok prestijli Boru Hattı, Sulama ve İsale Kanalı ve mikro tünel projesinde uzun yıllara dayanan üstün deneyimi ve zamanının ötesindeki Ar-Ge departmanı ve mühendislik faaliyetleri sonucunda üretimlerini yatığı MTBM’lerle müşterilerine etkin ve üstün kaliteli çözümler sunmuştur.

Satış ve servis kalitesiyle dünya çapında bir Mikro Tünel ekipmanı imalatçısı olan Akkerman, ürünlerini proje bazında, her uygulamaya yönelik özel talepleri gerçekleştirerek makinelerinin teslimatını yapmaktadır. Tüm zemin koşullarına uygun çözümleriyle gerek sert zemin için gerekse EPB opsiyonlarıyla sektörün en kaliteli ürünlerini sunar. İmalatını yaptığı ürünler arasında, Tünel Delgi Makinesi, Rolling Stock (Lokomotif ve vagonlar), Tünel Kalıpları bulunmaktadır.

Deneyimli mühendis ve teknisyen kadroları, imalat ve uygulama ekipleri ve en kaliteli hammadde ve sarf malzemeleriyle Akkerman her zaman dünyanın en önemli MTBM imalatçıları arasındaki konumunu her zaman korumaktadır.